20/08
2019
   

Uwaga!!!

Witajcie! Dużymi krokami zbliża się nowy rok szkolny. Czekają nas nowe wydarzenia, sytuacje, wyzwania i przeżycia. Za parę dni - w poniedziałek - przyjdą do nas nowe Maluszki. Zapraszamy na tydzień adaptacyjny, który zaplanowaliśmy na dni 26-30 sierpnia. Zaczynamy o godzinie 9.00. Zabawy będą trwały do godziny 12.00. Proszę przynieść dzieciom kapcie i ciuszki na zmianę. Do zobaczenia.

31/07
2019
   

Sensoplastyka w ogródku

W ostatni dzień przed przedszkolnymi wakacjami pogoda nam naprawdę dopisała! Było trochę chłodniej, deszcz nas nie dopadł i mogliśmy urządzić wspaniałe zajęcia z sensoplastyki w naszym ogrodzie. Zobaczcie tylko, jakie piękne ciasta, ciastka i ciasteczka tworzyły dzisiaj te małe sprytne rączki!

galeria zdjęć

31/07
2019
   

Urodziny Idalki

Słodka Idalka - tak słodka, jak ciastka, które dla nas przyniosła - obchodziła dziś swoje kolejne urodziny. Z uśmiechem, życzliwością i ogromną sympatią składamy Ci, Idalko, najlepsze życzenia :)

galeria zdjęć

30/07
2019
   

Urodziny Julci

Julia ma urodziny w sierpniu. Ale w sierpniu nas tu nie będzie! Więc trzeba świętować wcześniej. I to właśnie dzisiaj zrobiliśmy przytulając Julcię z całych sił. A Ona odwdzięczyła się przepysznymi babeczkami. Takie urodziny to ja mogę świętować codziennie! Sto lat Julciu!

galeria zdjęć

24/07
2019
   

Urodziny Idalki

Jak obchodziliśmy dzisiaj urodziny Idalki? Było sto lat na 3 sposoby, w tym po góralsku z przytupem, hej! Były słodkości i cała masa życzeń, nie sposób wszystkich spamiętać: bo i dużo prezentów, zabawek, w tym koniecznie Lego Friends, i żebyś miała z kim się bawić, i żeby pojawiło się wszystko, co sobie narysujesz! Och, kto by tak nie chciał... Mnóstwa uśmiechu, Kochana Idalko, hej!

galeria zdjęć

23/07
2019
   

Urodziny Basi

Basia ma urodziny w sierpniu, ale jutro jedzie na wakacje, więc świętowaliśmy wcześniej. Całuski, uściski, przytulaski i najlepsze życzenia - to od nas dzisiaj dostała Basia. Wspaniałych wakacji Basiu!

galeria zdjęć

18/07
2019
   

Skąd się wzięła słona woda w morzu?

O tym opowiadał dzisiejszy teatrzyk, oparty na estońskiej legendzie. Dzieciom podobało się najbardziej: 1. Czarodziejski młynek, bo chcieliby mieć taki do czarowania. 2. Przebieranie się i pokaz mody. 3. Duch. 4. Przeskakiwanie przez ognisko i udawanie, że piecze w pupę ;) 5. Grupa ochroniarzy - czyli nasi chłopcy.

A słona woda wzięła się stąd, że pan nie posłuchał kobiety i młynek cały czas robi sól w morzu. Morał wg dzieci: Ignacy - Bogactwo nie popłaca. Franek - Trzeba słuchać kobiet! A inni się z tym zgodzili :)

galeria zdjęć

17/07
2019
   

Urodziny Oliwiera

Dzisiaj obchodziliśmy urodziny Oliwiera. Przytulaskom i całuskom końca nie było. Oliwierowi życzymy szczególnie dużo uśmiechu, udanych wakacyjnych wojaży i niech radość go nie opuszcza i raz-dwa przegania smutki!

galeria zdjęć

15/07
2019
   

Urodziny Wojtka

Nowy tydzień zaczęliśmy kolejnymi urodzinami - tym razem Wojtka z grupy Motylków. I - zgodnie z wolą naszego Sześciolatka - życzymy mu wielu ludzików Lego, a poza tym, oczywiście - zdrowia i mnóstwa powodów, żeby ten piękny uśmiech gościł na twarzy Wojtka jak najczęściej!

galeria zdjęć

11/07
2019
   

Urodziny Wojtka

"A kto nie zje cukierka niech pod stołem zaśnie!" - tak nasze Smerfy śpiewały Wojtkowi, którego urodziny dziś świętowaliśmy, jak widać na zdjęciach, w szalonej atmosferze. Wśród życzeń pojawiały się torby słodyczy i aby Wojtek miał dobrych kolegów w szkole. Sto lat, Wojtek!

galeria zdjęć