27/03
2020
   

Drodzy Rodzice

Z pewnością bardzo ważna jest dla Was w tym trudnym czasie kwestia opłat za przedszkole. Ja również myślę o tym bez przerwy i jest to dla mnie okropnie trudne. Przedszkole jest zamknięte, nie spodziewaliśmy się takiej sytuacji i nie wiemy, jak długo potrwa i choć nie jest to niczyja wina, każdemu przechodzi przez myśl wątpliwość: dlaczego płacić za coś, czego nie ma?
My dajemy z siebie ile możemy w tym czasie, nauczyciele pracują zdalnie i są dla Was, ja jestem z nich ogromnie dumna, jednak zdaję sobie sprawę, że to jedynie namiastka opieki, na jaką się umówiliśmy we wrześniu, dlatego też dla mnie oczekiwanie płatności od Was nie jest łatwe. Zwłaszcza, że wiem, że są wśród Was tacy, którzy stracili dochód w związku z pandemią i niemożliwością wykonywania swojej pracy, prowadzenia firm itd.
Faktem jest jednak, iż przedszkole funkcjonuje w dużej mierze w oparciu o opłaty stałe, w związku z decyzją Straży i ogromnymi wydatkami na przebudowy jest finansowane z miesiąca na miesiąc bez żadnych oszczędności i jeśli nie uda mi się pokryć zobowiązań, stanę przed wizją bankructwa, a co to oznacza – sami już wiecie. Mojej Bajki nie będzie nie tylko w czasie kryzysu, nie będzie jej wcale.
Nie mam na razie potwierdzenia, czy dotacje pozostaną na niezmienionym poziomie, jednak zakładam, że tak się stanie i dlatego zdecydowałam, że kwota, o jaką muszę Państwa poprosić, aby móc „przeżyć”, to 200 zł za dziecko/miesiąc.
Jeśli są wśród Was tacy, dla których jest to wydatek nie do przejścia, potrzebują specjalnej formy rozliczenia – proszę o pilny kontakt.
Życzę dużo zdrowia i siły w tym trudnym czasie.

18/03
2020
   

Witajcie!

Ponieważ łatwiej jest nam kontaktować się przez Facebooka, zapraszamy wszystkich do śledzenia naszej, przedszkolnej strony facebookowej. Macie tam zadania i ćwiczenia dla dzieci. Pragniemy w ten sposób uatrakcyjnić Wam edukację domową i czas spędzany z dziećmi. Wrzucamy też relacje, które dostajemy od Was. Trzymajcie się! Nie dajcie się! Unikajcie kontaktów bezpośrednich. I oby do szybkiego zobaczenia.

13/03
2020
   

Urodziny Oli

Piątek to ostatni dzień naszej pracy przed przerwą. Jeszcze parę dzieci było z nami i mieliśmy okazję do świętowania - urodziny Oli. Życzymy Ci Olu przede wszystkim zdrowia. To teraz jest dla wszystkich najważniejsze. I obyśmy mogli jak najszybciej spotkać się bezpiecznie w przedszkolu.

galeria zdjęć

12/03
2020
   

Uwaga! Umowy!

Zapraszam rodziców do podpisywania umów na przyszły rok szkolny.

11/03
2020
   

UWAGA!!!

Z przykrością zawiadamiam, że  zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Oświaty zamykamy nasze przedszkole na 2 tygodnie: od 16.03 do 25.03. Z nadzieją będziemy obserwować sytuację.

10/03
2020
   

Urodziny Jagódki

Dzisiaj było radośnie, kolorowo i smacznie w grupie Kotków. A to z powodu urodzin Jagódki. Złożyliśmy Jej różne, fajne życzenia i zrobiliśmy urodzinowy album z naszymi rysunkami. Jagódka obdarowała nas pysznym ciastem cynamonowym. Wszystkiego najlepszego nasz Kotku!

galeria zdjęć

09/03
2020
   

Dzień Kobiet i Kobietek

Dzień Kobiet był wczoraj, ale świętowaliśmy dzisiaj. Chłopcy, z wielkim przejęciem, obdarowali swoje koleżanki prezentami i uściskami. A dziewczynki były wdzięczne i szczęśliwe!

galeria zdjęć

09/03
2020
   

Urodziny Tymona

Świętowania było dzisiaj u nas dużo. Dzień Kobiet i Dzień Tymona :) Urodzinowo śpiewaliśmy i urodzinowo składaliśmy życzenia. A potem zjedliśmy pyszne, urodzinowe babeczki. Najlepszego Tymonie!!!

galeria zdjęć

09/03
2020
   

W poszukiwaniu wiosny

Czy wiosna już przyszła? Czy nie? Poszliśmy do parku, żeby odpowiedzieć na te pytania. I znaleźliśmy wiosnę! W młodych listkach, kwitnącej złoci żółtej, stokrotkach, hiacyntach i żonkilach. A Basia widziała szpaczka na naszym kasztanowcu.

galeria zdjęć

06/03
2020
   

"Poczytaj mi mamo"

Ucztę czytelniczą miały dzisiaj Słoneczka i Kociaki. A zapewniła to Ola - mama Tymona i Idalki. Królował Detektyw Pozytywka. Dzieci były zachwycone! Zwłaszcza dzieci mamy Oli :)

galeria zdjęć