25/06
2012
   

Teatralne dyplomy

Nasze kochane aktorki Kasia i Asia obiecały, że przyjdą do nas z dyplomami ukończonego kursu teatralnego i dotrzymały słowa. Każdy z nas został obdarowany ślicznym dyplomem i gratulacjami. Dostaliśmy nawt oceny! Wiecie jakie? Bardzo, bardzo, bardzo dobre:))) Niech Duch Teatru będzie z Wami!

galeria zdjęć

18/06
2012
   

Warsztaty teatralne - kukła

To już ostatnie w tym roku szkolnym warsztaty teatralne. Tym razem to my przygotowaliśmy się bardzo do pracy z aktorką, oczywiście przy pomocy Rodziców. Zadaniem naszym było wykonanie kukiełki z surowców wtórnych. Pani Kasia była zachwycona efektem. Brawo Rodzice! Potem uczyliśmy się w jaki sposób operuje się kukłą na patyku i próbowaliśmy wczuć się w taką kukłę. To była dobra zabawa:)

galeria zdjęć

15/06
2012
   

Dzień Mamy i Taty

Nasze wielkie święto zaplanowaliśmy pomiędzy Dniem Mamy a Dniem Taty. To dla Was tak długo przygotowywaliśmy nasze piosenki, wierszyki i prezenty, a przede wszystkim gwóźdź programu czyli sztukę pt. "Szewczyk Dratewka". Już wiemy - zagraliśmy tak dobrze, że dostaliśmy owacje na stojąco! Cieszy nas to bardzo, bo cóż może być większą przyjemnością od uśmiechu i szczęścia na Waszych twarzach? Jeszcze raz życzymy STO LAT!!!

P.s. Podobają się Wam gąsienice?

galeria zdjęć

14/06
2012
   

Szewczyk Dratewka

Dzisiaj wielkie wydarzenie dla Średniaków - próba generalna naszego przedstawienia - Szewczyk Dratewka. To dla nas sprawdzian przed jutrzejszym występem dla Rodziców, a poza tym występujemy przed wszystkimi dziećmi z naszego przedszkola, Paniami i Panią Dyrektor. I co? Sukces! Wszyscy byli oczarowani naszą grą aktorską i umiejętnościami. Pani Dyrektor zachwycała się i podziwiała, a nasi koledzy byli tak skupieni, że nawet nie było słychać, że są w sali. Oby jutro poszło równie dobrze:)

galeria zdjęć

12/06
2012
   

Pożegnanie przedszkola przez Starszaki

To ostatni nasz dzień w przedszkolu... Wprawdzie nie jest to nasz ostatni dzień w przedszkolu, ale nadszedł czas na oficjalne pożegnanie. Trzy lata minęły tak szybko, że aż trudno w to uwierzyć. Łza się w oku kręci. Nasze beztroskie życie dobiega końca, a przed nami nowe wyzwania i obowiązki. Będziemy mile wspominać Bajkę i to wszystko co tutaj przeżyliśmy. Dziękujemy Pani Dyrektor, Pani Oli i wszystkim Paniom oraz Panom, którzy dbali o nasze bezpieczeństwo, pełne brzuszki, ciekawe zajęcia i zabawy. Zostaniecie w naszych sercach na zawsze:)

galeria zdjęć

12/06
2012
   

Osada Danieli

No! Wreszcie i Maluszki doczekały się wycieczki! I to jakiej fajnej! Pomimo złej prognozy pogody na dzisiejszy dzień, aura była wyborna. Miejsce niesamowite, choć na pierwszy rzut oka wydawać się może zupełnie pospolite. Jednak przemiła Gospodyni - Pani Bogusia oraz Jej zwierzyniec, tworzą tak fantastyczną atmosferę, że nawet Basia - wędrowniczka była szczęśliwa. Pani Asia czuła się jak na safari. Wielość zwierzyny hodowlanej i dziko żyjącej może spowodować zawrót głowy, a przecież to nie ZOO. I tak jak Gospodyni, tak i Jej zwierzęta są pogodnie i przyjaźnie nastawione do swoich gości. Jeśli chcecie się przekonać osobiście, to wsiadajcie do samochodu i jedźcie! Kontakt u Pani Dyrektor i Pani Basi:)

galeria zdjęć

01/06
2012
   

Dzień Dziecka

Wprawdzie mieliśmy Dzień Rodziny i dużo atrakcji, ale przecież to w końcu Dzień Dziecka - nasze święto! Więc nie zapomniano o nas w przedszkolu - połowę dnia bawiliśmy się w różne gry, konkursy i zawody, resztę dnia bawiliśmy się z naszymi kolegami no i obsypano nas słodyczami. Oponki przygotowane przez nasze kochane Panie Kucharki były rewelacyjne.

galeria zdjęć

31/05
2012
   

Integracyjny Przegląd Animacji Teatralnych

Mieliśmy fantastyczny dzień! Nasz występ z jednej strony był dużym stresem i przeżyciem, z drugiej zaś byliśmy niewątpliwą atrakcją Przeglądu - najmłodsza grupa. Zagraliśmy jeszcze lepiej niż wczoraj i Pani Basia była z nas dumna jak paw;))) Mieliśmy również okazję obejrzeć kilka przedstawień dzieci starszych od nas oraz niepełnosprawnych, bawiliśmy się wspólnie na scenie, ugoszczono nas poczęstunkiem, głosowaliśmy na sztukę, która nam się najbardziej podobała, a wszystko odbyło się w atmosferze życzliwości, pogody i ciepła. Aż nie chciało nam się wracać! Taka wspaniała atmosfera i dobra zabawa to zasługa przemiłej Pani Grażynki, która już siódmy raz zorganizowała taką imprezę. Mamy nadzieję, że za rok również nas zaprosi. Dziękujemy Pani Grażynko:)))

galeria zdjęć

30/05
2012
   

Występ Średniaków w Bibliotece Muzycznej

Pierwsze koty za płoty:) Mieliśmy dzisiaj duży stres. Występowaliśmy dla nieznanej publiczności i w zupełnie nowej przestrzeni. Ale daliśmy sobie radę z tymi trudnościami, pokonaliśmy tremę aktorską i dostaliśmy za to spore owacje! Najlepiej dzisiaj wypadł Bębniarz czyli Ania. Basia jest z Niej bardzo dumna,  jak i z reszty dzieci. Jutro czeka nas jeszcze trudniejszy egzamin - występujemy na prawdziwej scenie w Atrium i to przed sporą widownią. Trzymajcie za nas kciuki!

P.s. Po występach zrobiliśmy sobie długi i ożywczy spacer. Acha! Dziękujemy bardzo Paniom z Biblioteki za pyszny poczęstunek i za to, że przygotowały takie piękne dekoracje:)))

galeria zdjęć

25/05
2012
   

Dzień Rodziny

Ach... i kolejny Dzień Rodziny za nami. Tyle planów, przygotowań i oczekiwań, a efekty przeszły już do historii. Trochę żal i łezka w oku się kręci. Ale myślę, że wszyscy dobrze się bawili, bo przecież o to chodzi! Atrakcji było co niemiara. Najpierw grupa teatralna "Zara(z)" - czyli Rodzice dzieci z II grupy - przedstawiła w genialny sposób sztukę Roberta Urbańskiego pt. "Misiu", następnie każda grupa zaśpiewała i zatańczyła (najbardziej podobały się Maluszki) i na koniec wszyscy mieli okazję pobawić się wspólnie, korzystając z propozycji Pani Asi. Temu wszystkiemu towarzyszyły dobre humory i dobra pogoda! Reszta - na zdjęciach:)

galeria zdjęć