06/02
2020
   

Dzień Babci i Dziadka - Kociaki

Jakaż to była wspaniała uroczystość! Śpiew Starszaków było słychać w całym przedszkolu. Ale jaki to był śpiew? Jakby profesjonalny chór śpiewał. A do tego tańce - tango i rock and roll. I ciekawa interpretacja wierszyków. Widownia pękała w szwach, a potem pękała z dumy. No i przyjęcie z pysznościami. Szczere uśmiechy i podziękowania Gości to miód na nasze serca. Dziękujemy wszystkim za to miłe popołudnie.

galeria zdjęć

05/02
2020
   

"Hipopotam Hipcio"

Z Krakowa przyjechał Teatr Amuzado. Pokazał nam przedstawienie z postaciami zwierząt w fajnych kostiumach. Tekst był rymowany. Było dużo ruchu - sztuka interaktywna - więc dzieciom się podobało.

galeria zdjęć

05/02
2020
   

Urodziny Julci

Już trzeci raz świętowaliśmy w przedszkolu urodziny Julci. Czekała na to od dłuższego czasu - już w grudniu mówiła o swoich urodzinach, zapraszała nas i przynosiła nawet bilety na imprezkę ;) I wreszcie doczekała się! Radości i przytulania było baaaardzo dużo. Wszystkiego najlepszego Julciu! Dużo radości, czułości i zrozumienia :)

galeria zdjęć

03/02
2020
   

"Na indiańskiej ścieżce"

Patrząc na stroje naszych dzisiejszych indiańskich gości - Ich kraj pochodzenia to Peru. Pięknie dla nas grali, prezentując bardzo ciekawe instrumenty. Jak zawsze Lubuskie Biuro Koncertowe na najwyższym poziomie. Brawo!

galeria zdjęć

03/02
2020
   

Urodziny Antosia i Tymka

Poniedziałek i już świętowanie! Dzisiaj urodziny obchodzili Antoś i Tymek. Było bardzo wesoło i bardzo słodko - czytajcie: babeczki ;) Wszystkiego najlepszego Chłopaki!

galeria zdjęć

31/01
2020
   

Dzień Babci i Dziadka - Słoneczka

Pierwsza uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka za nami. Słoneczka pięknie zaśpiewały, zatańczyły i powiedziały troszkę śmieszne a troszkę wzruszające wierszyki. Goście byli oczarowani. Potem prezenciki i chwila przy kawie, herbatce i pysznych ciasteczkach. Było bardzo ciepło, sympatycznie i miło. Mam nadzieję, że to nie tylko moje odczucie. Przyjmować takich Gości to zaszczyt i ogromna przyjemność.

galeria zdjęć

31/01
2020
   

"Poczytaj mi mamo"

Kiedy wybrzmiały już echa uroczystości w grupie Słoneczek, przyszedł jeszcze jeden Gość - Mama Błażeja. Pani Kasia przyszła do Kociaków przeczytać bajkę. Zrobiła nam i sobie prezent urodzinowy ;) Wszystkiego najlepszego Kasiu - obyś zawsze była otoczona tak życzliwymi ludźmi, jak Twoi dzisiejsi słuchacze.

galeria zdjęć

30/01
2020
   

Urodziny Grzesia

Urodzinowo było dzisiaj w grupie Słoneczek. Świętowaliśmy razem z Grzesiem. Dobre słowa, dużo przytulasków i cmoknięć było dla Grzesia. A dla nas cukierki od solenizanta. Wszystkiego najlepszego Grzesiu!

galeria zdjęć

29/01
2020
   

"Dzień Czarownicy"

Jakaż to ogromna przyjemność gościć Joasię Gonschorek i Kasię Kaźmierczak, które tak wspaniale wchodzą w różne role. "Dzień Czarownicy" to przedstawienie, które uświadamia nam, że warto jest zaakceptować siebie takim jakim się jest. I duże zmiany wcale nie spowodują, że będziemy szczęśliwsi. Ja byłam bardzo szczęśliwa gdy oglądałam tę zabawną sztukę i mistrzowskie aktorstwo. Profesjonalizm i ciepło obu Pań to powody, dla których moglibyśmy Je gościć codziennie!

galeria zdjęć

28/01
2020
   

Zima w Ekobibliotece - Kociaki

Jeszcze parę lat temu w Legnicy była prawdziwa zima - lepiliśmy bałwanki, zjeżdżaliśmy na sankach z górki... Teraz znamy to tylko z filmów, książek i opowieści. Być może przyzwyczajenia zwierząt i roślin też już się na dobre zmieniły? Kiedyś łabędzie odlatywały do cieplejszych krajów, a teraz nie. Na polu przed Prochowicami przesiaduje całe ich stado. Przed przedszkolem wyrosły żonkile. W grudniu widzieliśmy kwitnące pierwiosnki! Co się dzieje z tą pogodą?

galeria zdjęć