05/12
2019
   

Dom Pani Muzyki - Kotki

Tak jak nasi starsi koledzy oglądaliśmy film o Mikołaju, robiliśmy ozdoby choinkowe z patyczków, jedliśmy pierniczki z domku Mikołaja, dostaliśmy prezenty i zrobiliśmy sobie zdjęcie z Mikołajem. Tylko nie zdążyliśmy pośpiewać z Panią Muzyką. Ale było magicznie, kolorowo i mikołajkowo!

galeria zdjęć

04/12
2019
   

Sensoplastyka i Kociaki

Dzisiaj było już świątecznie. Najpierw zrobiliśmy sobie farbę z kisielu, którą kolorowaliśmy choinkę. A potem zamieniliśmy się w cukierników i robiliśmy ciasteczka (jak pierniczki) z ciastoliny. Było super!

galeria zdjęć

03/12
2019
   

Promocje 2019 - Kotki

Kotki były ostatnią grupą z "Mojej Bajki", która obejrzała wystawę w Galerii Sztuki. Było dużo różnych emocji przy oglądaniu obrazów - od zachwytu do strachu. To co budziło strach w jednych, w drugich budziło uczucie zadowolenia i radości. To jednoznacznie dowodzi, że jesteśmy bardzo różni i chcemy te różnice uszanować. A ja miałam kolejną, niewątpliwą przyjemność patrzenia na dzieci w spotkaniu ze sztuką.

galeria zdjęć

02/12
2019
   

Roztańczona lampa Aladyna

Kolejny koncert był spotkaniem z muzyką egzotyczną, ale również mieliśmy okazję podziwiać piękne tańce i piękne stroje.

galeria zdjęć

29/11
2019
   

Andrzejki 2019 cz. 1

Andrzejkowa zabawa za nami. Było bardzo klimatycznie i magicznie. Kto chciał mógł sobie powróżyć, na różne sposoby. Każdy też mógł potańczyć. Ważne dla nas były też nasze stroje - chyba był w użyciu eliksir wielosokowy, bo mieliśmy kilku Harrych Potterów. Rewelacyjne były kotki i czarownice. Zjawiła się też jedna mumia!

galeria zdjęć

29/11
2019
   

Andrzejki 2019 cz. 2

Prezentuję Wam kolejną partię zdjęc z Andrzejek - z drugiego aparatu. Oj, działo się :)

galeria zdjęć

28/11
2019
   

Dogoterapia z Prymusem i Rubinem

Dzisiejsza dogoterapia była wyjątkowa, bo Prymus przyprowadził młodszego kolegę - Rubina. Poznaliśmy już tego pieska, ale nie brał udziału w naszych zajęciach. A dzisiaj chodził za nami z wielkim zainteresowaniem i był bardzo przyjazny. Mamy nadzieję, że będzie zawsze pomagał Prymusowi.

galeria zdjęć

28/11
2019
   

Kotki w Bibliotece

W Bibliotece oglądaliśmy japoński teatr kamishibai, który opowiedział nam historię siedmiu koźlątek. Potem rozwiązywaliśmy zagadki i zadania wskazane przez kostkę, a dotyczące bajki. Była zabawa ruchowa i na koniec kolorowaliśmy obrazek z koźlątkami.

galeria zdjęć

26/11
2019
   

Promocje 2019 - Kociaki

Tym razem Galerię Sztuki odwiedziły Starszaki. Było dużo emocji, pomysłów i twórczej aktywności. Obrazy były barwne i interesujące. A wernisaż Promocji 2019 już w piątek o godzinie 18-tej.

galeria zdjęć

25/11
2019
   

Dzień pluszowego misia

Dzień pluszowego misia był okazją do poznania źródeł tej tradycji, okazją do wesołej zabawy i budowania wspólnoty przedszkolnej. Bo bawiliśmy się wszyscy razem. A do tego skorzystaliśmy z obecności Pani Magdy żeby potańczyć.

galeria zdjęć