22/11
2019
   

Pasowanie Maksia

W dniu kiedy mieliśmy uroczystość pasowania, Maksiu dostał wysokiej gorączki i nie mógł przyjść do przedszkola :( Ale gorączka szybko ustąpiła i dzisiaj został pasowany indywidualnie :)

galeria zdjęć

22/11
2019
   

Urodziny Zuzi

Dzisiaj 100 lat było dla Zuzi. Była bardzo radosna i uśmiechnięta - zwłaszcza gdy składaliśmy Jej życzenia. Wszystkiego najlepszego Zuziu!

galeria zdjęć

22/11
2019
   

"Poczytaj mi mamo"

Do Kociaków przyszła Mama Zuzi i przeczytała "Bajkę o ślimaku Kacperku" z książki "Pierwsze czytanki dla...". Chyba nie muszę pisać jak bardzo szczęśliwa była Zuzia?

galeria zdjęć

19/11
2019
   

Promocje 2019 i Słoneczka

Bardzo dużo radości przeżyłam dzisiaj z Maluszkami. Byliśmy pierwszy raz w Galerii Sztuki. Jeszcze nie znamy wyników tegorocznej edycji Promocji, ale czy to ma dla nas jakieś znaczenie? Oglądaliśmy, podziwialiśmy i przeżywaliśmy sztukę rozmawiając troszkę o kolorach i troszkę o treści. A treść w większości zależała od nas - bo większość obrazów była abstrakcyjna. Widzieliśmy różne rzeczy: otwartą książkę, mgłę, ptaki, samoloty, okna, kota a nawet pupę ;) Mam nadzieję, że to pierwsze spotkanie z taką sztuką, w takim miejscu zostawi ślad w umysłach naszych Słoneczek.

galeria zdjęć

19/11
2019
   

Urodziny Olusia

Po przeżyciach estetycznych przyszedł czas na świętowanie. A powodem były urodziny Olusia, którego wyściskaliśmy, któremu zaśpiewaliśmy "Sto lat" z przytupem i którego objedliśmy z cukierków ;) Wszystkiego najlepszego Olusiu!

galeria zdjęć

18/11
2019
   

Urodziny Ali

Sto lat niech żyje nam, sto lat niech żyje nam - w rytmie deszczowej piosenki dzisiaj było dla Ali. Wszystkiego co najlepsze Alu ode mnie i od całego przedszkola.

galeria zdjęć

18/11
2019
   

Muzyczne opowieści - Calineczka i król elfów

Artyści z Lubuskiego Biura Koncertowego opowiadali dzisiaj o Calineczce, barwiąc swą opowieść klasyczną muzyką.

galeria zdjęć

15/11
2019
   

Późna jesień w Ekobibliotece

Kociaki rozmawiały z Panią Sylwią o tym jak rośliny i zwierzęta przygotowują się do zimy. Temat aktualny i barwny jak pora roku.

galeria zdjęć

15/11
2019
   

Pasowanie 2019

Nasze Słoneczka są od dzisiaj pełnoprawnymi przedszkolakami. Wystroiły się, wystąpiły, najadły się ciastek i wspólnie z rodzicami świętowały. Dziękuję wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniach tego ważnego wydarzenia.

galeria zdjęć

14/11
2019
   

Uwaga!!!

Jutro ważne wydarzenie - pasowanie na przedszkolaka. Uroczystość zaczynamy o godz. 15.30. Zapraszamy rodziców.