28/06
2019
   

Bańki mydlane

Pani Iga zrobiła nam dzisiaj ogromną przyjemność. Przyszła do ogrodu i puszczała wielkie bańki mydlane. Bardzo dziękujemy, bo mieliśmy świetną zabawę.

galeria zdjęć

27/06
2019
   

Urodziny Davida

Davidek był dzisiaj wyjątkowo radosny. Śpiewaliśmy Mu sto lat i życzyliśmy dużo samochodów, transformersów, a jak będzie dorosły trzech motocykli. No i wszystkiego najlepszego!

galeria zdjęć

26/06
2019
   

Pani Magda i tańce

Pani Magda uczyła nas tańczyć, sprawiając nam przy tym wiele radości. Dzisiaj przyszła podziękować nam za wspólną zabawę. Dała nam dyplomy oraz lizaki :)

galeria zdjęć

26/06
2019
   

Urodziny Lenki

Po spotkaniu z Panią Magdą świętowaliśmy urodziny Leny. Było bardzo słodko i wesoło. Sto lat Lenko!

galeria zdjęć

25/06
2019
   

Magiczne drzewo

Upały są bardzo trudne. Dlatego staramy się o nich nie myśleć. Rano chlapiemy się w ogrodzie. Ale później pobyt na dworze nie jest już przyjemnością. Dlatego staramy się ciekawie bawić w przedszkolu. Motylki ułożyły dzisiaj Magiczne drzewo i nawet nie zauważyły, że ćwiczą się w segregowaniu i odczytywaniu zakodowanych informacji.

galeria zdjęć

25/06
2019
   

Poczytaj mi mamo

Mama Stasia przyszła do nas przeczytać bajkę. Było bardzo fajnie. Ale nie spodziewaliśmy się, że oprócz bajki będą jeszcze prezenty! Stasiu był bardzo wzruszony.

galeria zdjęć

24/06
2019
   

Pożegnanie Starszaków

Czas płynie. Pewne rzeczy się kończą a pewne zaczynają. I tak jest ze starszakami. Kończy się Ich beztroskie, przedszkolne życie. Od września zaczynają nowy rozdział w swoim życiu - szkołę. I my - młodsi koledzy - przygotowaliśmy dla Nich małe pożegnanie. Życząc dużo dobrych rzeczy w szkole i obdarowując własnoręcznie zrobionymi prezentami. Myślimy, że było Im miło.

galeria zdjęć

19/06
2019
   

Wycieczka do Muchowa cz. 1

To był cudowny dzień. Jakoś poradziliśmy sobie z ciepłem, pijąc i polewając się wodą. Przeszliśmy cały szlak bez narzekania. Rozwiązaliśmy wszystkie zadania i zagadki przygotowane przez Panią Martę. Znaleźliśmy w lesie ukryte Smerfy, słodycze i pyszne poziomki. Bawiliśmy się świetnie ale najważniejsze, że daleko od miasta i w cudownym, urozmaiconym lesie. Następna wycieczka już we wrześniu.

galeria zdjęć

19/06
2019
   

Wycieczka do Muchowa cz. 2

W Muchowie wędrowaliśmy przez Las Świniec bawiąc się w podchody. Smerfy uciekały i schowały się w lesie, a Motylki goniły, rozwiązywały zadania i odnalazły kolegów. Bawiliśmy się świetnie i poczuliśmy się jak leśne ludki.

galeria zdjęć

18/06
2019
   

Urodziny Tomka

Tomek ma urodziny za parę dni. Pamiętam jak był w brzuszku u Mamy. Spotkaliśmy się w Galerii Sztuki na wernisażu prac Jego brata oraz koleżanek i kolegów z przedszkola - wtedy jeszcze Bajki. Dzień później Tomek był już na świecie. I właśnie mija 6 lat od tego wydarzenia. Świętowaliśmy to dzisiaj słodko. Wszystkiego najlepszego Tomku!

P.s. W chwili świętowania odwiedził nas Pan Krzysiu, żeby się z nami pożegnać przed wakacjami. Dziękujemy Ci Trenerze za zajęcia z piłkami. Było świetnie!

galeria zdjęć