14/01
2020
   

Robotyka

Na kolejnych zajęciach z Panią Darią konstruowaliśmy goryla, który poruszał rękami. Pani Daria miała wątpliwości czy Średniakom się to uda - wszystkie zespoły zadanie wykonały. Byłam zachwycona! A Słoneczka pracowały z klockami Duplo.

galeria zdjęć

13/01
2020
   

Urodziny Oli

Dzisiaj Słoneczka świętowały urodziny dwa razy. Pierwsza była Ola, która zaskoczyła nas wielkimi, niebieskimi lizakami. Wszystkiego najlepszego Olu!

galeria zdjęć

13/01
2020
   

Urodziny Carmen

Drugie urodziny w grupie Słoneczek obchodziła Carmen. Bardzo była stremowana, ale w końcu pozwoliła nam się przytulić. Wszystkiego najlepszego Carmen!

P.s. Dziękujemy Babci Carmen za pysznościowe babeczki!

galeria zdjęć

13/01
2020
   

Podróże Guliwera czyli w krainie Olbrzymów i Liliputów

Koncert Lubuskiego Biura Koncertowego jak zwykle był profesjonalny i bardzo ciekawy. Mieliśmy okazję bliżej poznać kilka instrumentów dętych.

galeria zdjęć

13/01
2020
   

Urodziny Zosi

Ależ dzisiaj urodzinowo było w "Mojej Bajce". Kociaki świętowały urodziny Zosi. To już ostatnie urodziny Zosi w przedszkolu. Życzę Ci Zosiu żebyś zawsze była taka pogodna, życzliwa i ciekawa świata. A w szkole tylko dobrych dni. Sto lat Zosiu!

galeria zdjęć

10/01
2020
   

Trening z piłkarzem Miedzianki

Odwiedził nas Pan Maciej, który jest piłkarzem. Przeprowadził z nami trening - szuka talentów. Ciekawe czy znalazł? My bawiliśmy się fajnie.

galeria zdjęć

09/01
2020
   

Poczytaj mi mamo

Mama Agatki - Kamila - czytała dzisiaj dzieciom o przygodach Kici Koci. Było o zimie i o chorobie. Maluszki - zachwycone!

 

galeria zdjęć

09/01
2020
   

W Domu Pani Muzyki

Rano padał deszcz i już mieliśmy zrezygnować z pójścia do Domu Pani Muzyki, ale jednak poszliśmy - przynajmniej Kociaki. A tam Pani Muzyka ugościła nas śpiewająco i zimowo. Trochę czarowaliśmy by przywołać prawdziwą zimę. Był Vivaldi z płachtą animacyjną, było granie na janczarach, śpiewanie z ukulele, papierowy śnieg, różdżki... a to wszystko do zimowych piosenek. Bardzo fajne spotkanie z Panią Muzyką.

galeria zdjęć

07/01
2020
   

Urodziny Antosia

Kociaki świętowały dzisiaj urodziny Antosia. 6 lat to poważny wiek. Cieszymy się i ściskamy Antosia, życząc Mu wspaniałych dni w przedszkolu i poza nim. Sto lat Antosiu!

galeria zdjęć

03/01
2020
   

Urodziny Laury

Pierwszym, ważnym wydarzeniem w 2020 roku były dzisiejsze urodziny Laury. Dzieci świętowały, śpiewały 100 lat, składały życzenia, a Laura była tym wszystkim onieśmielona. Wszystkiego najlepszego Lauro!!!

galeria zdjęć