18/06
2019
   

Urodziny Kuby

Smerfy też dzisiaj świętowały urodziny - Kuby. Kiedy patrzę na zdjęcia i radość na buzi Kubusia, to nie wiem czy mogę jeszcze czegoś życzyć takiemu szczęśliwemu człowiekowi? Chyba tylko Pokemonów ;) No i 100 lat oczywiście!!!

galeria zdjęć

17/06
2019
   

Dogoterapia z Prymusem

Dzisiaj było nasze ostatnie spotkanie z Prymusem w tym roku szkolnym. Jak każdy pracujący, Prymus również potrzebuje urlopu i odpoczynku. Mamy nadzieję, że wróci do nas we wrześniu. Dziękujemy za dotychczasowe spotkania. A dzisiaj było dużo ciekawych zadań dla nas i dla naszego czworonożnego przyjaciela.

galeria zdjęć

14/06
2019
   

Wiosna? Czy lato?

No właśnie. W kalendarzu mamy jeszcze wiosnę, a pogoda jak w tropikach. I jak tu przeżyć? Nie jest lekko. Ale robimy co możemy, żeby było fajnie.

galeria zdjęć

14/06
2019
   

Kot w butach

Teatr Duet przyjechał do nas z przedstawieniem "Kot w butach". Jak zwykle było bardzo wesoło i ciekawie.

galeria zdjęć

14/06
2019
   

Sensoplastyka - Motylki

Ależ to było szaleństwo! Najpierw bawiliśmy się papierem toaletowym - taka prosta rzecz, a cieszy. A potem byliśmy budowniczymi - lepiliśmy zamki ze specjalnego piasku. A piasek był z mąki i oleju. Dlaczego żółty? Bo Pani Jowita dodała kurkumy.

galeria zdjęć

13/06
2019
   

Zakończenie roku szkolnego

Smerfy oficjalnie zakończyły dzisiaj rok szkolny. Wyjechaliśmy z naszymi rodzicami do Osady Danieli. Pogoda nam bardzo sprzyjała - nastąpiła przerwa w upałach. Wystąpiliśmy przed rodzicami ostatni raz w takim gronie. Były oklaski, zachwyty, wzruszenia i nawet łezki w oku niektórym się zakręciły. Było dużo dobrych słów i dobrej energii. Naładowaliśmy swoje akumulatory na długi czas. Były też kiełbaski, pyszne ciasta i odpoczynek daleko od miasta. Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim, że byliście z nami i to nie tylko dzisiaj, ale przez te kilka lat.

galeria zdjęć

12/06
2019
   

Pożegnanie z Biblioteką Muzyczną

Smerfy pożegnały się wczoraj z Biblioteką Muzyczną. Panie Viola i Edyta, które nas gościły cały rok i przygotowywały bardzo ciekawe zajęcia, zrobiły nam niespodziankę - występ teatralny Seniorów z Domu Kultury "Kopernik". A spotkanie odbyło się w parku, na scenie muszli koncertowej. Dziękujemy bardzo za wszystkie spotkania.

galeria zdjęć

11/06
2019
   

Praca!

Zatrudnię nauczyciela wychowania przedszkolnego. Szukam osoby kontaktowej, zaangażowanej, otwartej, pomysłowej i oczywiście lubiącej dzieci.

10/06
2019
   

Urodziny Magdy

Dzisiaj świętowaliśmy urodziny Magdy. Jak zwykle w takich chwilach, było nam bardzo wesoło i słodko. Bo Magdy Mama upiekła babeczki. Sto lat szczęścia Madziu!

galeria zdjęć

10/06
2019
   

Ekobiblioteka - pasowanie

Po całym roku zajęć w Ekobibliotece nadszedł dzień podsumowania. Najpierw musieliśmy odpowiedzieć na kilka pytań związanych z przyrodą - to taki egzamin - a później nastąpiło pasowanie na Ekoludka. Dostaliśmy dyplomy! Po pasowaniu poszliśmy na długi spacer za rzekę i do parku.

galeria zdjęć