16/09
2019
   

Urodziny Inki

Bardzo głośno dzisiaj śpiewaliśmy 100 lat dla Inki, co wywołało bardzo szczery uśmiech na Jej twarzy. Potem było dużo dobrych życzeń. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

galeria zdjęć

16/09
2019
   

Średniaki w Bibliotece

To było nasze pierwsze z cyklicznych spotkań w Bibliotece. Poznaliśmy całą Bibliotekę przy ulicy Łukasińskiego, sposób przechowywania i wypożyczania książek. Zrobiliśmy własną zakładkę i słuchaliśmy bajki. A potem odwiedziliśmy Mini ZOO przy palmiarni.

galeria zdjęć

14/09
2019
   

"Poznajmy się"

Już szósty raz spotkaliśmy się w ogrodzie we wrześniu, żeby się poznać i pobyć razem. Śpiewaliśmy, tańczyliśmy, wymyśliliśmy nazwy dla grup (Słoneczka, Kociaki i Kotki), stworzyliśmy symbole grup, posadziliśmy nowe rośliny i jedliśmy smakołyki przygotowane przez Panie Helę i Kasię. Ale najważniejsze jest to, że miło spędziliśmy czas.

galeria zdjęć

13/09
2019
   

Sensoplastyka - Starszaki

Starszaki malowały farbami z jogurtu! Taki pomysł miała Pani Jowita na dzisiejszą sensoplastykę. A później zrobiły własne gniotki z balonów i mąki. A później pół godziny trwało mycie i sprzątanie! Ale czego nie robi się dla przyjemności i rozwoju dzieci?

galeria zdjęć

13/09
2019
   

Urodziny Martynki

Po sensoplastyce śpiewaliśmy głośno i radośnie: Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam! A kto? Martynka! I niech się spełni.

galeria zdjęć

12/09
2019
   

"Poznajmy się!"

Już w piątek - 13 września - zapraszamy Was kochani Rodzice do naszego ogrodu, na spotkanie integracyjne "Poznajmy się". Zaczynamy o godzinie 15.00. Zapewniamy trochę zabawy, trochę pracy, trochę twórczości i pyszny chleb ze smalcem. Będą też powidła własnej roboty! Przybywajcie!

12/09
2019
   

Urodziny Zuzi i Denisa

Dużo było radości w naszej najmłodszej grupie dzisiaj. Zuzia i Denis częstowali nas słodkościami, a my ściskaliśmy Ich mocno - bo jeszcze nie umiemy składać życzeń. Ale przecież mamy mowę ciała! I w ten sposób wyraziliśmy swoją życzliwość naszym solenizantom. Sto lat!

galeria zdjęć

12/09
2019
   

Przygody Mieszka I

Pierwsze przedstawienie w nowym roku szkolnym było historyczne ale też bardzo zabawne.

galeria zdjęć

10/09
2019
   

Maluszki na rytmice

Pierwszy raz Maluszki bawiły się dzisiaj z Panią Ilonką na rytmice. Patrząc na zdjęcia - sprawiło Im to dużo przyjemności.

galeria zdjęć

10/09
2019
   

Poczytaj mi mamo

Dzieci uwielbiają gdy rodzice przychodzą do przedszkola przeczytać bajkę. Dzisiaj wielką radość przeżywała Aleksandra, gdy Jej mama czytała. A my z ciekawością słuchaliśmy.

galeria zdjęć