A-kuku „Kolorowe przygody”

Co się działo w przedstawieniu Teatru A-kuku? Dzieci opowiadają: Tam była Ptaszyca z Księżyca i był Tymek i Matylda i jeszcze taki szczurek Felek i miś i Wróżka Drzewna i żabka A-kuku. Działo się tak, że Ptaszyca z Księżyca chciała żeby wszystko było czarne a Matylda chciała wszystko różowe, a Tymek niebieskie, a Felek chciał czerwone. Ptaszyca z Księżyca zabrała moce Wróżce Drzewnej. I Ptaszyca z Księżyca nauczyła się, że wszystkie kolory są ważne. I było przyjęcie. Pytam: Podobał się Wam teatrzyk? Dzieci: Taaaaaak!

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...