Co się działo w przedstawieniu Teatru A-kuku? Dzieci opowiadają: Tam była Ptaszyca z Księżyca i był Tymek i Matylda i jeszcze taki szczurek Felek i miś i Wróżka Drzewna i żabka A-kuku. Działo się tak, że Ptaszyca z Księżyca chciała żeby wszystko było czarne a Matylda chciała wszystko różowe, a Tymek niebieskie, a Felek chciał czerwone. Ptaszyca z Księżyca zabrała moce Wróżce Drzewnej. I Ptaszyca z Księżyca nauczyła się, że wszystkie kolory są ważne. I było przyjęcie. Pytam: Podobał się Wam teatrzyk? Dzieci: Taaaaaak!
Biblioteka – Nietoperze
Nietoperze zdążyły przed deszczem odwiedzić bibliotekę. Dzieci wysłuchały bajki o urodzinach u kociaków, a potem...









