No i wakacje definitywnie się skończyły. A my zaczęliśmy uczyć się siebie nawzajem. Wszystkie „świeżaki” czyli nowe dzieci stawiły się w przedszkolu, wybrały sobie znaczki i zaczęły swoją przygodę z „Moją Bajką”. Witamy Was serdecznie i postaramy się, żeby nasze przedszkole było Waszym drugim domem.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









