Baśń o dwunastu miesiącach

Pierwszy koncert w tym roku szkolnym rozbrzmiał piękną muzyką w całym przedszkolu. Dzieci wysłuchały opowieści o dwunastu miesiącach, a ja upajałam się grą muzyków.