Tymczasem Ekoludki spotkały się z Panią Natalią w Bibliotece. Było dużo rozmów o misiach. Dzieci opowiadały o swoich misiowych bohaterach a Pani Natalia poczytała o Kubusiu Puchatku. Była zabawa ruchowa i praca plastyczna z misiem.
Biblioteka – Nietoperze
Nietoperze zdążyły przed deszczem odwiedzić bibliotekę. Dzieci wysłuchały bajki o urodzinach u kociaków, a potem...









