Wycieczka do Chwalimierza była bardzo udana. Dzieci poznały etapy uprawy ziemniaka i brały udział w wykopkach, przygotowywały ogórki do kiszenia, szatkowały kapustę i marchewkę, karmiły zwierzęta, przytulały króliczki, rozwijały wyobraźnię tworząc, jadły pieczone ziemniaki – niektórzy pierwszy raz w życiu. A wszystko na świeżym powietrzu i w miłym towarzystwie naszych Gospodarzy z Tumi-Tur.
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









