Po świętowaniu urodzin poszliśmy do Muzeum Miedzi. Pani Basia w ciekawy i zagadkowy sposób przybliżyła nam wiedzę o urządzeniach domowych kiedyś i dzisiaj. Poszerzaliśmy wiedzę również o miedzi – dotykaliśmy, wąchaliśmy i oglądaliśmy. A potem każdy ozdabiał obrazek inspirując się pięknymi przedmiotami na wystawie.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









