Wczoraj ostatni raz w tym roku szkolnym przyjechała do nas Pani Kasia z Mango. Ponieważ za chwilę będą wakacje więc było wakacyjnie – z muzyką, kolorami i przychylnością Mango w kwestii głaskania.
Bardzo dziękujemy Pani Kasi za te wszystkie spotkania z Jej pupilami. ![]()
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









