Dogoterapia z Mango

Wczoraj ostatni raz w tym roku szkolnym przyjechała do nas Pani Kasia z Mango. Ponieważ za chwilę będą wakacje więc było wakacyjnie – z muzyką, kolorami i przychylnością Mango w kwestii głaskania. ☺️ Bardzo dziękujemy Pani Kasi za te wszystkie spotkania z Jej pupilami. ❤️

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...