Dogoterapia z Prymusem

To było ostatnie spotkanie z Prymusem w tym roku szkolnym. Pani Kasia przygotowała zajęcia o porach roku, a Prymus pomagał nam w wykonaniu zadań. Pokazał nam też jak się nie męczyć w upalny dzień – po prostu „rozpłaszczyć” się na podłodze. 😉 Dziękujemy bardzo Pani Kasi za spotkania z pieskami i życzymy wspaniałych wakacji. 🙂

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...