To było ostatnie spotkanie z Prymusem w tym roku szkolnym. Pani Kasia przygotowała zajęcia o porach roku, a Prymus pomagał nam w wykonaniu zadań. Pokazał nam też jak się nie męczyć w upalny dzień – po prostu „rozpłaszczyć” się na podłodze. 😉 Dziękujemy bardzo Pani Kasi za spotkania z pieskami i życzymy wspaniałych wakacji. 🙂
Biblioteka – Nietoperze
Nietoperze zdążyły przed deszczem odwiedzić bibliotekę. Dzieci wysłuchały bajki o urodzinach u kociaków, a potem...









