Pani Kasia i Prymus, wypoczęci po wakacjach nad jeziorami, przyjechali do nas na pierwsze zajęcia dogoterapii. Ponieważ dzisiaj jest Dzień Kropki, to było bardzo „kropkowo”. 😉 Przy okazji utrwalaliśmy znajomość kolorów, części psiego ciała i spostrzegawczość. A potem cieszyliśmy się bliskością z Prymusem.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









