Dogoterapia z Prymusem

Pani Kasia i Prymus, wypoczęci po wakacjach nad jeziorami, przyjechali do nas na pierwsze zajęcia dogoterapii. Ponieważ dzisiaj jest Dzień Kropki, to było bardzo „kropkowo”. 😉 Przy okazji utrwalaliśmy znajomość kolorów, części psiego ciała i spostrzegawczość. A potem cieszyliśmy się bliskością z Prymusem.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...