Pokrzywki już ostatni raz zagrały przedstawienie „O Plastusiu z plasteliny i o Zosi psotnicy”, na które zaprosiły wszystkie dzieci i dorosłych z naszego przedszkola. Mieliśmy też specjalnego gościa z Teatru Modrzejewskiej – Panią Asię, która była zachwycona naszą grą. Zatańczyliśmy poloneza a Ekoludki zaśpiewały dla starszaków piosenkę na pożegnanie. To był wzruszający czas zwłaszcza, że żegnaliśmy się z Panią Izą. Zamykamy rok szkolny 2023/2024 i z nadzieją oraz ciekawością czekamy na to co wydarzy się w kolejnym roku szkolnym.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









