Dzisiejszy dzień był bardzo miły dla wszystkich. Żabki, Pandy i Wilki zaśpiewały, zatańczyły i zagrały dla swoich kolegów. A potem Wilki dostały od młodszych dzieci prezenty – samodzielnie zrobione. I życzenia powodzenia w szkole. To było bardzo miłe. Dziękuję wszystkim przedszkolakom za te wspaniałe chwile. 🙂
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









