Mieliśmy bardzo duże opóźnienie z powodu grypy i ferii ale udało nam się zorganizować uroczystość dla Babć I Dziadków. Muszę powiedzieć, że Dziuraki wystąpiły fantastycznie! A reakcje Gości to potwierdziły. Było dużo śmiechu i radości. Cieszę się, że nam to tak fajnie wyszło. A naszym zacnym Gościom jeszcze raz życzę stu lat w zdrowiu i radości.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









