Dzień Babci i Dziadka – Dziuraki

Mieliśmy bardzo duże opóźnienie z powodu grypy i ferii ale udało nam się zorganizować uroczystość dla Babć I Dziadków. Muszę powiedzieć, że Dziuraki wystąpiły fantastycznie! A reakcje Gości to potwierdziły. Było dużo śmiechu i radości. Cieszę się, że nam to tak fajnie wyszło. A naszym zacnym Gościom jeszcze raz życzę stu lat w zdrowiu i radości.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...