Ostatnie w tym roku świętowanie Dnia Babci i Dziadka odbyło się wczoraj w grupie Nietoperzy. Było dużo emocji i stresu, bo to pierwszy taki występ średniaków przed publicznością. Ale publiczność była najlepsza na świecie. Kto najbardziej kocha wnuka? Babcia i Dziadek. Dlatego wdzięczne wnuki wystąpiły najlepiej jak potrafiły i dostały gromkie brawa. Jeszcze raz wszystkim Seniorom życzymy zdrowia, zdrowia, zdrowia, miłości i dobrej zabawy z dziećmi.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









