„To jest teatr. A teatr jest po to, żeby wszystko było inne niż dotąd. Żeby iść do domu w zamyśleniu, w zachwycie i już zawsze odtąd księżyc w misce widzieć.” Tak… wróciłam do domu w zachwycie. I szczęśliwa – po występie Ziółek dla Babć i Dziadków. To było piękne i bardzo wesołe spotkanie. Choć z nutką smuteczku – dla większości naszych Gości było to ostatnie takie spotkanie w przedszkolu. Mam nadzieję, że na zawsze zostanie w Waszej pamięci jako dobre wspomnienie.
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









