Dzień Dyni II

„Jestem wesoła dynia, u mnie wesoła mina. Głowę mam miąższem napełnioną. Więc oczywiście, więc oczywiście – pomarańczową.” Taką piosenką zaczęliśmy naszą dyniową zabawę. A po szaleństwach z dyniami zrobiliśmy sobie relaksację z tybetańskimi misami Pani Ilonki. 🙂

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...