Dzień Dziecka cz. 2

Wreszcie pogoda pozwoliła nam zrealizować nasze plany i mogliśmy zrobić sobie Dzień Dziecka w ogródku! Były różne ciekawe zabawy, wyścigi, zadania sprawnościowe, muzyka, taniec i popcorn. Dziękuję wszystkim Paniom, które napracowały się nad przygotowaniem tego wszystkiego. Myślę, że dzięki Wam dzieci miały świetną zabawę.