Jak zwykle zdjęcia na takich ważnych wydarzeniach robimy dwoma aparatami. Można powiedzieć, że to za dużo. Ale ja lubię patrzeć na zdjęcia Waszych dzieci. A dzisiaj wszyscy dobrze się bawili. 🙂 Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka! 🙂
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









