Dzień Dziecka cz. 2

Jak zwykle zdjęcia na takich ważnych wydarzeniach robimy dwoma aparatami. Można powiedzieć, że to za dużo. Ale ja lubię patrzeć na zdjęcia Waszych dzieci. A dzisiaj wszyscy dobrze się bawili. 🙂 Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka! 🙂

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...