Pani Sylwia przyjechała do nas z „Dzikiego Zachodu”. Bardzo dużo się działo. Kto chciał mógł się bawić, ćwiczyć, biegać, łapać, celować… zdobywając sprawności kowbojskie lub indiańskie. Bardzo dziękujemy Pani Sylwio za tyle fajnej zabawy! 🙂
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









