Dzień Dziewczynki był wczoraj. Ale my byliśmy na wycieczce, więc nie mieliśmy czasu na świętowanie. Nadrobiliśmy to dzisiaj. Wszystkie dziewczynki poczuły się jak księżniczki i myślę, że były zadowolone.
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









