Dla jednych to dopiero początek przygody z „Moją Bajką”, dla innych zbliża się koniec. Dlatego korzystamy z każdej okazji żeby nacieszyć się sobą. I tak było wczoraj. Spędziliśmy razem czas jak jedna, duża rodzina. Niech te wspomnienia zostaną z Wami na długo. Dziękuję, że byliście. 🙂
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









