„Mama, tata, siostra, brat. I ja – to mój mały świat! Dużo słońca, czasem grad –to wesoły jest mój świat!” Tak wczoraj dla Was śpiewaliśmy. Było dużo innych piosenek i tańców. Mam nadzieję, że Wam się podobało? Mi bardzo. Było wspólne malowanie, jedzenie i rozmowy. No i popcorn. 😉
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









