Rozmawialiśmy dzisiaj o wiośnie. Pani Sylwia pokazała nam japoński teatrzyk o gąsienicy i motylu, oglądaliśmy piękną książkę o porach roku, która opowiada co dzieje się w każdym wiosennym miesiącu – chociaż klimat tak się zmienił, że książka stała się trochę nieaktualna. 😥 Były zagadki, zabawa ruchowa, praca plastyczna i oglądanie książek.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









