Kolejną lekcję w Ekobibliotece poprowadziła Pani Sylwia. Mówiła o wodzie – o jej znaczeniu dla Ziemi, ludzi, zwierząt i roślin, o tym jak potrzebujemy czystej wody i co robić, żeby jej nie zanieczyszczać. Poznawaliśmy też właściwości fizyczne wody. Oglądaliśmy książki, film, rozwiązywaliśmy zagadki i rysowaliśmy.
Biblioteka – Nietoperze
Nietoperze zdążyły przed deszczem odwiedzić bibliotekę. Dzieci wysłuchały bajki o urodzinach u kociaków, a potem...









