Ekobiblioteka – Ekoludki

Kolejną lekcję w Ekobibliotece poprowadziła Pani Sylwia. Mówiła o wodzie – o jej znaczeniu dla Ziemi, ludzi, zwierząt i roślin, o tym jak potrzebujemy czystej wody i co robić, żeby jej nie zanieczyszczać. Poznawaliśmy też właściwości fizyczne wody. Oglądaliśmy książki, film, rozwiązywaliśmy zagadki i rysowaliśmy.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...