Ekobiblioteka – Pandy

Pandy były pierwszy raz w Ekobibliotece. Dowiedziały się co to jest ekologia i jak dbać o Ziemię. Oglądały również ciekawe książki przyrodnicze. Pamiętajcie, że Ekobiblioteka jest dla Was. Każdy może sobie wypożyczyć książkę, która go interesuje.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...