Pandy były pierwszy raz w Ekobibliotece. Dowiedziały się co to jest ekologia i jak dbać o Ziemię. Oglądały również ciekawe książki przyrodnicze. Pamiętajcie, że Ekobiblioteka jest dla Was. Każdy może sobie wypożyczyć książkę, która go interesuje.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









