Ekoludki eksperymentują

Nie ma spokoju w tym przedszkolu. 🤦 Ciągle coś się dzieje. Tym razem Ekoludki eksperymentowały z wodą, olejem, barwnikami… używając kolb, pipet i różnych pojemników. Czułam się jakbym była w pracowni chemicznej.