Ekoludki w Bibliotece Muzycznej

Ekoludki poznały Bibliotekę Muzyczną. Trudno jest dostać się na zajęcia do tej biblioteki, bo jest wiele chętnych grup. Więc na dzisiejszym spotkaniu dzieci dowiedziały się trochę o zbiorach, trochę o tym jak z nich korzystać, ale przede wszystkim grały na różnych, fajnych instrumentach.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...