Ostatnia grupa wybrała się do Galerii Sztuki i Galerii Ring na wystawę „Krajobraz po”. Karotki dużo zobaczyły patrząc na obrazy, zdjęcia, rzeźby i instalacje. Każdy widzi coś innego, chociaż niektóre dzieła są bardziej oczywiste niż inne. Z niecierpliwością będziemy czekać na kolejną wystawę.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









