Gitarzyści w Bibliotece

Dzisiaj Gitarzyści przenieśli się do świata legend. Było oglądanie, słuchanie, kolorowanie a nawet spotkanie ze Smokiem Wawelskim. Bardzo ciekawe zajęcia. Dziękujemy za dzisiaj i za cały rok. 🙂