Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie – takie było przesłanie sztuki Pani Agnieszki z Teatru A-kuku. Poznaliśmy trzy koleżanki, które miały różne patrzenie na przyjaźń czyli rożne wartości. Był też bardzo sympatyczny skrzat i jego brat wodnik, który lubił robić różne psoty. Bardzo fajne przedstawienie.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









