Miało być przedstawienie o żabce ale zbieg wypadków zadecydował, że obejrzeliśmy bajkę o Jasiu i Małgosi. Piękne kukły, urocza scenografia, troszkę zmieniony scenariusz… Dzieci były zauroczone. I o to chodzi w teatrze: „żeby iść do domu w zamyśleniu, w zachwycie…”
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









