Karotki o emocjach

Karotki odwiedziła Mama Poli – Pani Joanna. Przyszła do nas, żeby porozmawiać o emocjach i o tym czym zajmuje się psycholog. Zapamiętamy, że wszystkie emocje są potrzebne, nie ma złych emocji, gdy nie radzimy sobie z ich nadmiarem możemy poprosić o pomoc oraz każdy z nas jest ważny i wartościowy.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...