Na dzisiejszym spotkaniu w Ekobibliotece Karotki zajmowały się zimą. Rozmawiały o tym jak powinna wyglądać zima, o zwierzętach, którym możemy pomóc zdobyć jedzenie, o zimowych śpiochach i o roślinach. Były zagadki, rysowanie oraz ćwiczenia ruchowe.
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









