Ominął mnie dzisiejszy koncert ale gdy spytałam Ziółka jaki był usłyszałam jednoznaczną odpowiedź – fajny! Jak wszystkie koncerty Lubuskiego Biura Koncertowego. To był już ostatni w tym roku szkolnym. Będziemy tęsknić.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









