Lubuskie Biuro Koncertowe – koncert

Mieliśmy przyjemność gościć dzisiaj muzyków z Lubuskiego Biura Koncertowego, którzy przyjechali do nas z Zielonej Góry na pierwszy koncert w tym roku szkolnym. Pani w pięknej sukni opowiadała historię o królu, jego synach, księżniczce zaklętej w żabę… a instrumenty dęte pomagały w tej opowieści. Poznaliśmy puzon, trąbkę, saksofon i saksofon sopranowy. Oczywiście finał był szczęśliwy i sprawiedliwy.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...