Mieliśmy przyjemność gościć dzisiaj muzyków z Lubuskiego Biura Koncertowego, którzy przyjechali do nas z Zielonej Góry na pierwszy koncert w tym roku szkolnym. Pani w pięknej sukni opowiadała historię o królu, jego synach, księżniczce zaklętej w żabę… a instrumenty dęte pomagały w tej opowieści. Poznaliśmy puzon, trąbkę, saksofon i saksofon sopranowy. Oczywiście finał był szczęśliwy i sprawiedliwy.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









