Pierwszy teatrzyk w tym roku szkolnym to A-kuku z Legnicy. Przeżyliśmy wraz z Wojtusiem dużo zabawnych chwil oraz byliśmy świadkami Jego przemiany. A wszystko w formie teatru kukiełkowego. Dzieci były zadowolone. Dla niektórych to było pierwsze w życiu spotkanie z teatrem. Postaramy się żeby nie ostatnie. 🙂
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









