Magiczne przygody Wojtusia

Pierwszy teatrzyk w tym roku szkolnym to A-kuku z Legnicy. Przeżyliśmy wraz z Wojtusiem dużo zabawnych chwil oraz byliśmy świadkami Jego przemiany. A wszystko w formie teatru kukiełkowego. Dzieci były zadowolone. Dla niektórych to było pierwsze w życiu spotkanie z teatrem. Postaramy się żeby nie ostatnie. 🙂

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...