Odwiedził nas dzisiaj Pan Maciej – ratownik medyczny. Ale nie musiał nikogo ratować. Przyszedł żeby nauczyć nas jak ratować innych. Mamy zapamiętać: bezpieczeństwo, przytomność, oddech. Poza tym dowiedzieliśmy się jak ułożyć chorego w pozycji bocznej i co robić gdy pacjent nie oddycha, jak nakładać opatrunek… Najfajniejsze było to,że każdy z nas przećwiczył wszystko osobiście.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









