Czekaliśmy na Niego bardzo długo… cały rok! I nie zapomniał o nas, przyszedł. Powiedział, że ma nas na swojej liście grzecznych dzieci, że staraliśmy się cały rok. Gratulował nam i życzył wytrwałości w byciu dobrymi ludźmi. Ale zanim do nas przyszedł z prezentami spędziliśmy dużo czasu bawiąc się z Reniferem. To był piękny dzień.
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









