Misie i wulkan

Misie zrobiły z Panią Agnieszką wulkan! Nie jakiś malutki wulkanik ale wielki i do tego czynny. Dzieci bardzo aktywnie tworzyły to dzieło pod wprawnym okiem Pani Agnieszki. I efekt był niesamowity. Można było poczuć się jak w Krainie Wygasłych Wulkanów.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...