Misie zrobiły z Panią Agnieszką wulkan! Nie jakiś malutki wulkanik ale wielki i do tego czynny. Dzieci bardzo aktywnie tworzyły to dzieło pod wprawnym okiem Pani Agnieszki. I efekt był niesamowity. Można było poczuć się jak w Krainie Wygasłych Wulkanów.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









