Młyn Zawadka – wycieczki część II

Ponieważ w tym roku szkolnym naszym przewodnim tematem jest zdrowie, to wycieczka do Zawadki była ważnym elementem w jego realizacji. Wiadomo, że ruch na świeżym powietrzu jest bardzo ważny. A my cały dzień ćwiczyliśmy i tuptaliśmy właśnie w takich okolicznościach. Pogoda, jak na połowę października sprzyjała a słońce nas ogrzewało. To był fajny dzień.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...