Ponieważ w tym roku szkolnym naszym przewodnim tematem jest zdrowie, to wycieczka do Zawadki była ważnym elementem w jego realizacji. Wiadomo, że ruch na świeżym powietrzu jest bardzo ważny. A my cały dzień ćwiczyliśmy i tuptaliśmy właśnie w takich okolicznościach. Pogoda, jak na połowę października sprzyjała a słońce nas ogrzewało. To był fajny dzień.
Biblioteka – Nietoperze
Nietoperze zdążyły przed deszczem odwiedzić bibliotekę. Dzieci wysłuchały bajki o urodzinach u kociaków, a potem...









