Muzyczne opowieści o Królewnie Śnieżce

Fagot, puzon i troje wspaniałych muzyków opowiedziało nam dzisiaj historię Królewny Śnieżki. Było tyle emocji: radość, smutek, strach i gniew. Był śpiew i taniec. No i oczywiście szczęśliwe zakończenie. Duże brawa dla artystów!

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...