Fagot, puzon i troje wspaniałych muzyków opowiedziało nam dzisiaj historię Królewny Śnieżki. Było tyle emocji: radość, smutek, strach i gniew. Był śpiew i taniec. No i oczywiście szczęśliwe zakończenie. Duże brawa dla artystów!
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









