Była muzyka dworska, dużo różnego rodzaju fletów, fagot, instrumenty perkusyjne, nasze klaszczące ręce i taniec. Tak zaczęliśmy sezon koncertów Lubuskiego Biura Koncertowego. Dziękujemy za dziś i czekamy na następne spotkanie.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









