Zima nagle zwinęła żagle ale nie w bibliotece. Porozmawialiśmy o tym co robiliśmy na śniegu i co jeszcze można by zrobić. Wysłuchaliśmy i obejrzeliśmy opowieści o Królowej Śniegu na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena. A potem zrobiliśmy obrazek ze srebrnym, połyskującym lodem.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









