Nietoperze w Bibliotece

Zima nagle zwinęła żagle ale nie w bibliotece. Porozmawialiśmy o tym co robiliśmy na śniegu i co jeszcze można by zrobić. Wysłuchaliśmy i obejrzeliśmy opowieści o Królowej Śniegu na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena. A potem zrobiliśmy obrazek ze srebrnym, połyskującym lodem.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...