O Misiu Urwisiu i o babci misia. O śwince Malwince i czarowniczce Klementynce. Tyle ciekawych postaci wystąpiło dzięki Pani Agnieszce z Teatru A-kuku. Zawsze miło jest nam gościć ten teatr i żabkę A-kuku. 🙂 Na deser obejrzyjcie akwarium zrobione przez Pandy.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









