O Misiu Urwisiu

O Misiu Urwisiu i o babci misia. O śwince Malwince i czarowniczce Klementynce. Tyle ciekawych postaci wystąpiło dzięki Pani Agnieszce z Teatru A-kuku. Zawsze miło jest nam gościć ten teatr i żabkę A-kuku. 🙂 Na deser obejrzyjcie akwarium zrobione przez Pandy.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...