Lubuskie Biuro Koncertowe zafundowało nam kolejną ucztę muzyczną. Tym razem wiodące były instrumenty smyczkowe. A oprócz wspaniale wykonanej muzyki usłyszeliśmy opowieść o skrzypcach, ich duszy, Wiolince, podróży pociągiem do lutnika… Bardzo dziękujemy muzykom. 👏
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









