Temat wiosenny jest pięknym tematem. Dlatego Wilki sobie dzisiaj o tym rozmawiały w Ekobibliotece, poznając coraz więcej wiadomości. Może jak będziemy myśleć i mówić o tym, to wreszcie skończą się zimne wiatry i będziemy mogli cieszyć się prawdziwą wiosną?
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









